Bursa Ortodonti

Bursa Ortodonti Ortodonti Uzmanı Dr. Dt. Hasan Bülbül

Ortodonti Uzmanı Dr. Dt. Hasan Bülbül

FSM Bulvarı No:60 Esra Sitesi B Blok Kat:1 Daire:2 Nilüfer / BURSA

Telefon Numaralarımız: 0224 240 12 13

Ortodonti Bursa Kliniği

Ortodonti Bursa kliniğimizde çalışma saatlerimiz hafta içi saat 10.00 – 18.30 dur. Pazar günleri kliniğimiz kapalıdır. Bu saatler haricinde randevu taleplerinizi sekreterimiz değerlendirip, gereken esneklikleri göstermektedir.

Ordonti kelimesi iki yunanca sözcükten oluşmuştur. ‘Ortos’ düzgün,’dontos’ dişler anlamına gelmektedir. Ortodontik tedavi deyince sadece dişlerin düzeltilmesi akla gelmemelidir. Üst çene ve alt çene, diş kavisleri, dişleri destekleyen dokular, dışarıdan dudaklar ve yanaklar, içeriden dil ortodontinin ilgi alanına girmektedir.

Ortodontik tedaviyi gerektirecek durumlar genel olarak; dişsel ve iskeletsel olarak incelenir. İskeletsel bozukluklar, alt ve üst çenelerin birbirlerine göre veya yüzdeki diğer anatomik oluşumlara göre pozisyonlarının bozuk olmasıdır. Bu problem 9- 12 yaşlardaki hastanın büyüme potansiyeli kullanılarak halledilir.

Ortodontik tedavi dişlerin görüntüsünü ve verimini arttırmak için, dişlerin düzeltilmesi veya hareket ettirilmesidir. Kapanış baskısını bütün ağıza yayarak çene ve dişetlerinin uzun süreli sağlıklarını da sağlar.

Bursa Ortodonti Doktorları

Bursa ortodonti konulu uzman doktor telefon numaraları ve adres bilgilerine ulaşabileceğiniz web sitesindesiniz. Bursa’da bulunan hastalarımızın tedavilerini gerçekleştirebilecekleri Bursa ortodonti hekimleri ve Bursa ortodontist telefon ve adres bilgileri tablo halinde sunulmuştur.

Bursa ortodontist tavsiyesi

Diş teli tedavisi yaptırmak istiyor ancak doğru ortodonti uzmanını bulamıyor musunuz? Türkiye’nin en iyi ortodonti uzmanları listemizi inceleyerek şehrinizdeki tavsiye edilen ortodontistlerle tanışabilirsiniz. Bursa Nilüfer Fsm Caddesi üzerinde iyi bir ortodontist arıyorsanız doğru adres bursa ortodonti kliniğidir. Dişinizi şansa bırakmayın ! Konusunda uzman doktorlarımızla Bursa ortodonti Uzmanı Dr. Dt. Hasan Bülbül hizmetinizde…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here